Gelişen teknolojiyle birlikte, tüketici davranışlarındaki değişim, çok daha yüksek standartlarda ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi gereğini doğurdu. Demir Çelik Sektörü ürünlerine bağlı üretim yapan firma ve işletmelerinde daha kaliteli ve daha yüksek standartlarda imalatlar arayışına gitmiştir. OMG Demir Çelik A.Ş. gelişen sektör beklentileri karşılamak için, satışını gerçekleştirdiği tüm ürünlerde yüksek standart ve kalitede ürün tedariğiyle tercih edilen firma kimliğini oluşturmuştur.

OMG Demir Çelik A.Ş, Köşebent, Lama, Kare, Yuvarlak, NPI, NPU ve IPE demir çelik ürünlerinin tedariğini sağlarken, müşteri memnuniyetini önceleyen, demir çelik sektöründe süreklilik, zamanında teslimat garantisiyle çalışmaktadır. Uzun yıllara dayanan sektörel tecrübemiz ve sektörün en köklü üretim yapan firmalarıyla uzun vadeli tedarik anlaşmalarına sahibiz. Müşteri beklentilerini en kısa sürede en yüksek kalite standartlardaki ürünlerle karşılarken, demir çelik ürün çeşitliliği ve stok çeşitliliğimizle sektörün tercih edilen firmaları arasındayız.

Uzun yıllara dayanan tedarik anlaşmalarımızla, müşterilerimize yüksek fiyat avantajları ve uygun koşullarda ürün temini gerçekleştiriyoruz. Toptan satın almanın avantajlarını müşterileriyle buluşturan OMG Demir Çelik A.Ş, yurt içi ve yurt dışı bir çok global değere sahip projenin tedarikçisi olarak her geçen gün tercih edilen firma kimliğini korumaya devam ediyor.

OMG Demir Çelik A.Ş, müşteri memnuniyetini önceleyen hizmetler üretirken, satış ve sevkiyat sonrası tüm süreçleri birebir yakından takip ederek tüm siparişlerin zamanında ve beklentileri karşılayacak çözümlerle denetlemelerini gerçekleştirir.

Sorunuz mu var? Bize Ulaşın