OMG Demir Çelik A.Ş, uzun yıllara dayanan sektörel tecrübesi, kaliteli üretim anlayışı ve her yıl makine parkuruna yaptığı yatırımlarla büyüyen bir firma kimliğine sahiptir. Üretimlerimizde, çevreye ve doğaya karşı hassas ve duyarlı yaklaşıma sahibiz. Teknolojik yatırımlarımızın tüm olanaklarını kullanırken, kaliteye odaklanarak işini seven insan kaynağımızla tercih edilen firma kimliğimizi oluşturduk.

Üretim kalitesine verdiğimiz önem ve beklentileri karşılayan titiz yaklaşımımız, tercih edilen firma kimliğimizin ana temellerini oluştururken, teknolojinin hızlı gelişimiyle birlikte, tüketici alışkanlıklarındaki değişim için sektörel yatırımlarımızı önemsiyoruz.

OMG Demir Çelik A.Ş olarak, Demir Çelik sektöründe, üretim teknolojilerinizin güncel olması ve kaliteli üretime sahip olmanızın yanında, müşterilerinize sağladığımız maliyet avantajları için önemli birikim ve sektörel deneyime sahibiz. Üretim, dağıtım, depolama, lojistik ve stok gibi yüksek maliyetlerdeki tasarruflarla, müşterilerimiz için oluşturduğumuz avantajlar nedeniyle bizleri tercih eden müşteri eksenimizi her geçen gün genişletiyoruz.

OMG Demir Çelik A.Ş müşterileri, dünya çapında marka değerine sahip sektörel firmalardan oluşmaktadır. Yassımetal ve demir çelik ürün yelpazemizdeki çeşitlilik ve sahip olduğumuz yüksek stoklarımızla, toptan satın almanın avantajlarını da kullanarak, müşterilerimiz için maliyet avantajları oluşturarak, tercih edilme nedenlerimizi güçlendiriyoruz.

OMG Demir Çelik A.Ş, sektörden elde etmiş olduğu deneyim ve birikimle, ülke ekonomisine katma değer yaratmaya devam etmektedir.  Kazancının büyük kısmını yine üretimini gerçekleştirmiş olduğu tesislerdeki yeni teknolojik yatırımlara ayıran OMG Demir Çelik A.Ş, her yıl artan referanslarıyla tercih edilen firma kimliğini büyütmeye devam etmektedir.

Sorunuz mu var? Bize Ulaşın