Günümüz yassı metal sektörü, gelişen teknolojiyle birlikte standartlarını ve ürün kalitesini her geçen gün daha da arttırmaktadır. OMG Demir Çelik A.Ş. Yassı Metal, yüksek standartlarda ürün imalatı gerçekleştirmenin avantajıyla, sektöründe aranan bir firma olmayı başarmıştır.

Yassı metal sektöründe tercih edilen bir firma olmanın verdiği sorumluluk ve uzman çalışanlarımız ile her geçen gün kendimizi daha da geliştirmekteyiz. Bunun yanında sahip olduğumuz modern makine parkurumuz ve yaptığımız yeni yatırımlarımız ile günümüz yassı metal sektöründeki yerimizi korumak için ekip olarak çalışmaktayız.

Yüksek Standartlarda Yassı Metal Üretimi

Günümüz yassı metal sektöründe pek çok yassı metal ürünü imal edilmektedir. Bu ürünler arasında silisli saclar da yer almaktadır. Bu yassı metal ürünü, yüksek iletkenliği nedeniyle elektrik motorlarındaki stator sargıları, rotor transformatör sargılarının çekirdeklerinde kullanılmaktadır.

Yassı metal ürünleri arasında, DKP ve HRP saclar da bulunmaktadır. Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen DKP saclar; beyaz eşya, otomotiv, inşaat ekipmanları ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Bu sac ürünü; sıcak haddelenmiş yassı çeliğin ısıtılmadan haddelenmesi ile imal edilir.  Yine HRP sac ürünler ise, sıcak haddelenmiş rulo sacların asitler ile temizlenmiş çeşididir. Oldukça dayanıklı özellikleri nedeniyle, rağbet gören bir sac çeşididir.

Günümüz yassı metal sektörü dâhilinde üretilen yassı metal ürünleri arasında, galvaniz sac ürünler de yer almaktadır. Bu ürünler; korozyona karşı dirençli olmaları ve yağ, pas gibi olumsuzlukları yok etmek için oldukça etkili oldukları için sıklıkla tercih edilirler.

Tüm bu ürünler yanında yassı metal sektöründe tercih edilen bir firma olarak; alüminyum sac, siyah sac, soğuk haddelenmiş sac ve elektro galvaniz sac gibi ürünlerin imalatını gerçekleştirmekteyiz.

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı

OMG Demir Çelik A.Ş. Yassı Metal, teknolojik gelişmeleri takip eder ve müşteri beklentilerini karşılayacak yatırımlar gerçekleştirir. Bunun için her yıl makine parkurlarını güçlendirir, çok daha kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile hareket eder. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız, uzman çalışanlarımız ve ileri teknoloji üretim tesisimiz ile her daim hizmetinizdeyiz.