Günümüzde yassı metal sektörü dâhilinde pek çok ürün imal edilmektedir. Bu yassı metal ürünlerin başında ise silisli saclar, DKP saclar, HRP saclar ve galvaniz saclar gelmektedir. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak bu sacların üretilmesinde kullanılan makine parkurları her geçen gün daha da geliştirilmektedir. Yine bunun yanında yassı metal sektöründe tercih edilen bir firma olarak yıl içerisinde belli aralıklar ile Singapur’dan yassı metal ithalatı gerçekleştirmekteyiz.

İthal Yassı Metal Ürünler

Yassı metal ürünler, pek çok sektörde kullanılan dayanıklı ve iletken metalledir. Bu metaller arasında yer alan galvaniz sac; korozyona karşı dirençli, şekillendirilmesi kolay ve pratik bir şekilde boyanabilen bir üründür. Sahip olduğu teknik özellikleri sayesinde pek çok sektör tarafından rağbet görmektedir. Ancak bazen yurtiçinde yapılan galvaniz sac üretimi talebi karşılayamamaktadır. Bu durumda sektörünün bilinen ve önde gelen bir yassı metal firması olarak müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek adına Singapur’dan galvanizli sac ithalatı gerçekleştirmekteyiz.

Yassı metal ürünler arasında rağbet gören bir diğer metal ise, DKP ve HRP saclardır. Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen bu ürünler genellikle; beyaz eşya, otomotiv ve inşaat sektörlerinde kullanılmaktadır. Bu sac ürünü sadece belirli alanlarda değil, daha pek çok alanda rağbet görmektedir. DKP ve HRP sacların tercih edilmelerindeki en önemli neden mukavemet gücü yüksek ürünler olmalarıdır. Çünkü bu ürünlerin imalatı sırasında özel birtakım işlemler uygulanır ve metalin çok daha dayanıklı hale gelmesi sağlanır.

Sektörde üretimi gerçekleştirilen ürünler yukarıda sayılanlar ile sınırlı değildir. Bu ürünler arasında; siyah sac, soğuk haddelenmiş sac, alüminyum sac ve elektro galvaniz sac ürünler de bulunmaktadır.

Yassı metal imalatında standartlar her geçen gün daha da artmaktadır. Bu anlamda ürünlerin imalatı için kullanılan parkurlar da gelişme göstermekte, müşteri taleplerini karşılamak adına işler çok daha pratik bir hale getirilmektedir. Ancak müşterilerin yassı metal ihtiyacı karşılanamadığı durumlarda bu ürünlerin ithal edilmesi gerekmektedir. Sektörünün aranan bir yassı metal firması olarak müşterilerimizin ihtiyacını karşılamak adına belli periyotlar ile Singapur’dan yassı metal ithalatı gerçekleştirmekteyiz.