Teknolojide yaşanan gelişmeler ile birlikte, tüketicilerin davranışları ve taleplerinde de değişimler meydana gelmiştir. Bu durum da demir çelik ürünlerinin standartlarının ve kalitesinin geliştirilmesini beraberinde getirmiştir. OMG Demir Çelik, daha yüksek standartlarda ve kapasitede üretim gerçekleştirmek adına tesislerini büyütmektedir.

Firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile demir çelik sektöründe süreklilik ve tam zamanında teslim garantisi ile hizmet sunmaktadır. Yüksek standartlarda üretimini yaptığı demir çelik ürünlerinin başında; köşebent, lama, kare, yuvarlak, NPUİ IPE ve NPI gibi ürünler yer almaktadır. Müşteri beklentilerini en kısa sürede ve en yüksek kalitede karşılamak amacıyla demir çelik üretim tesislerini büyüten firmamız, stok çeşitliliği ile de tercih edilen bir demir çelik firmasıdır.

Yetkin İnsan Kaynağı ve Yüksek Üretim Teknolojisi

OMG Demir Çelik, sektöründe bilinen ve tercih edilen bir firma olarak sektörlerin ihtiyaçlarını belirler ve bu yönde üretim kalitesini geliştirir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, bu gelişmeleri üretim teknolojilerine de yansıtır. Sadece üretimde kullandığı teknolojileri değil aynı zamanda iş gücü kaynağının yetkin olmasına da özen gösteren firmamız, beklentileri karşılamak adına daima kendisini geliştirmektedir.

Demir çelik sektörünün en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerin imalatını gerçekleştiren OMG Demir Çelik, yassı metal ürünlerinde de öncü bir firmadır. Bu anlamda sektörlerin beklentilerini karşılamak amacıyla üretimini yaptığı yassı metal ürünleri arasında; Silisli sac, HRP sac, DKP sac, Galvaniz sac, Siyah Sac Ürünleri ve Elektro Galvaniz Saclar yer almaktadır. Yaptığı yatırımlar ile bu ürünlerinin üretim kapasitesini sürekli arttıran demir çelik firmamız, ülke ekonomisine de ciddi katkılar sağlamaktadır.

Hassas Sipariş, Üretim ve Sevkiyat Süreci

OMG Demir Çelik; sürekli büyüttüğü ve son teknolojiyi kullanarak üretim yaptığı tesislerinde, tecrübeli ve işinde profesyonel insan gücü ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Ancak titiz davranılan tek süreç üretim süreci değildir. Firmamız, aynı zamanda sektöründe tercih edilen firma olma özelliği ile sipariş teslimi ve siparişlerin sevkiyatı sürecinde de oldukça titiz davranmaktadır. Demir-çelik üretiminde sahip olduğumuz kaliteli üretim standartları ile hizmet vermek için daima hazırız.