Yassı metal sektörü, günümüzde diğer pek çok sektörün ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Yassı metal imalatı gerçekleştiren firmaların,  sektörlerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine yanıt verebilmesi için teknolojik gelişmeleri takip etmeleri ve hizmet sundukları sektörlerin ihtiyaçları konusuna hakim olmaları gerekmektedir. Firmamız; yassı metal sektöründeki tecrübesi ve teknolojik ilerlemeleri de takip ederek her yıl geliştirdiği makine parkuru ile pek çok sektörün beklentilerini karşılamaktadır.

Güncel Üretim Teknolojileri ile Yassı Metal İmalatı

Yassı metal imalatı, sektördeki son gelişmeleri ve teknolojiyi takip ederek gerçekleştirilmelidir. Bunun yanında hangi sektörün yassı metal anlamında hangi ihtiyaçları olabileceği iyi bilinmeli ve imalat sırasında bunlar göz önünde bulundurulmalıdır. Yassı metal üretiminde tüm bu etkenlerin bilincinde olarak hareket eden firmamız, pek çok sektörün beklentilerine cevap verecek donanıma sahip ekipmanları ile hizmet sunmaktadır.

Günümüzde birçok sektör yassı metal malzemelere ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyaçların karşılanabilmesi için çeşitli yassı metal ürünleri imal edilmektedir. Bahsedilen yassı metal çeşitleri arasında; galvaniz sac, silisli sac ve DKP ve HRP saclar yer almaktadır. Bunların yanında yassı metal ürünleri arasında; alüminyum sac, siyah sac, elektro galvaniz sac ve soğuk haddelenmiş sac malzemeler de sayılabilir.

Firmamız, her sektörün ihtiyacını karşılayacak kapasitede yassı metal imalatı gerçekleştirmektedir. Güncel üretim teknolojileri ile imal ettiğimiz yassı metal ürünleri arasında galvaniz saclar yer almaktadır. Bu yassı metal ürünü, korozyona karşı dirençli bir malzeme olması nedeniyle oldukça rağbet görmektedir. Yine firmamızın sektörün beklentilerini karşılamak için ürettiği yassı metal ürünler arasında DKP ve HRP yassı metal saclar da vardır. Bu saclar mukavemet gücü yüksek ürünlerdir.  İmalatını gerçekleştirdiğimiz silisli saclar ise yüksek iletkenlikleri nedeniyle özellikle elektrik motorlarındaki stator sargılarında kullanılmaktadır.

Sektörünün önde gelen ve tercih edilen bir demir, çelik firması olmanın verdiği sorumluluk ile üretim standartlarımızı her geçen yıl arttırmaktayız. Yine bu anlamda makine parkurlarımızı teknoloji odaklı olarak belirli periyotlarla güncellemekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile her geçen gün daha da çok çalışmakta ve sektörün beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktayız.