OMG Demir Çelik A.Ş. üretim tesislerinde, yeni nesil yüksek teknolojileri kullanır. Tercih edilme önceliklerimiz arasında, her yıl üretim tesislerindeki makine parkurlarını, müşteri beklentilerini karşılayacak yatırımlarla güçlendirmemiz gelir.

Temin ettiğimiz ürün yelpazemiz DKP, Galvaniz, HRP Silisli, Boyalı Sac, Kalaylı Sac, Teneke, Alusi, Alumunized ve talebe göre Profil, Köşebent NPU, NPI, Boru, Lama ve her türlü demir ürününün satışını gerçekleştiriyoruz. 0,20 mm den 4 mm kalınlığa kadar DKP, HRP, GALVANİZ, SİLİSLİ, BOYALI SAC, SİYAH SAC, PARLAK YÜZEY DKP, Paslanmaz sacı istenilen ölçülerde kesme ve dilme üretimiyle, müşteri beklentilerini karşılayan yüksek standartlarda üretim ve tedarik gerçekleştiriyoruz.

Üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz tüm kalemlerde yüksek stok ve çeşitlilikle sektörün önemli oyuncuları arasındayız. Sahip olduğumuz yeni nesil yüksek teknolojilerimizle, kaliteli üretimler gerçekleştirirken, spesifik üretimlerle de firmaların çözüm ortağı olamaya devam ediyoruz.

Sahip olduğumuz yüksek üretim tonajlarımız ve stoklarımız ile oluşturduğumuz maliyet avantajlarımızı karşılaştırabilmeniz için tesislerimize bekliyoruz. 

Sorunuz mu var? Bize Ulaşın