Yassı metal ürünleri, pek çok sektörün ihtiyaç duyduğu oldukça önemli ürünlerdir. Bu ürünler arasında; silisli saclar, DKP saclar, HRP saclar, elektro galvaniz saclar, soğuk haddelenmiş saclar ve alüminyum saclar yer almaktadır. Yassı metal sektörü her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Bunun en önemli nedeni ise sektörlerin beklentilerinin ve taleplerinin artmasıdır. OMG Demir Çelik, yassı metal sektöründeki son teknoloji gelişmeleri takip eder ve tercih edilen bir firma olma özelliğini daima korur.

Yeni Nesil İleri Teknoloji ile Kaliteli Üretim

Yassı metal sektöründe yaşanan gelişmeler ve sektörün giderek büyümesi, son teknoloji ürünlerin kullanımını da zorunlu kılmaktadır. Bu anlamda firmamız her yıl teknolojik yatırımlarını tüm olanaklarını kullanarak gerçekleştirmektedir.  Ayrıca kaliteye odaklanarak işini seven çalışanları ile birlikte sektörünün en bilinen ve tercih edilen firması haline gelmiştir.

Günümüzde sektörlerin en çok ihtiyaç duyduğu yassı metal ürünleri arasında HRP ve DKP saclar yer almaktadır. OMG Demir Çelik olarak bu sac malzemeleri, yassı metal sektöründeki büyüme ve ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak imal etmektedir. HRP ve DKP sacların en çok kullanıldığı alanlar ise; inşaat ekipmanları, otomotiv, beyaz eşya sanayidir. Bunların yanında daha pek çok sektörde kullanım alanı bulan bu ürünlerin imalatında kullanılan teknolojiler her geçen gün daha da gelişmektedir.

Yassı metal sektörünün büyümeye devam etmesi, makine parkurlarının da gelişmesini ve çok daha teknolojik bir hal almasını sağlamıştır. OMG Demir Çelik, yaşanan bu gelişmelerin hepsini takip eder ve makine parkurunu her yıl yeniler. Yatırımları ile büyüyen bir firma olarak tüketici alışkanlıklarındaki değişimlere göre kendimizi sürekli yenilemekteyiz. Firmamızın son teknoloji makine parkurunu kullanarak üretimini gerçekleştirdiği yassı metal ürünleri arasında, galvaniz saclar da yer almaktadır. Bu sac malzeme özellikle korozyona karşı direnci nedeniyle yoğun talep görmektedir. Tüm bunların yanında sektörün ihtiyacını karşılamak amacıyla alüminyum sac, siyah sac, elektro galvaniz sac ve soğuk haddelenmiş sac imalatı da gerçekleştirmektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve tecrübeli iş gücü kaynağımız ile sizlere hizmet sunmak için daima hazırız.