Yassı metal ürünleri, günümüzde pek çok sektör tarafından kullanılmaktadır. Bu sektörler arasında; otomotiv, beyaz eşya, gıda sektörü, barajlar ve daha pek çok sektör bulunmaktadır. Özel olarak tasarlanarak geliştirilen makine parkurlarında imal edilen yassı metal ürünler, dayanıklılıkları nedeniyle oldukça rağbet görmektedir. OMG Demir Çelik, teknolojik gelişmeleri takip eder. Bu sayede her yıl makine parkurlarını yeniler ve yassı metalde kalite standartlarını sürekli olarak yükseltir.

Yassı Metal İmalatında Yüksek Standartlarda Üretim

Yassı metal sektörü, her geçen gün kendisini yenilemekte ve kalite standartlarını yükseltmektedir. Sektörde imalatı gerçekleştirilen ve pek çok sektör için önem taşıyan yassı metal ürünler arasında; HRP saclar, DKP saclar, soğuk haddelenmiş saclar, alüminyum kaplı saclar ve boyalı sac malzemeler yer almaktadır. OMG Demir Çelik olarak, sektörde uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ve son teknoloji makine parkurları sayesinde yassı metalde kalite standartlarını yükseltmekte, sektörde tercih edilir bir firma olma özelliğini korumaktadır.

Yassı metal ürünleri arasında en çok tercih edilenler arasında DKP ve HRP saclar yer almaktadır. Bu yassı metal çeşitlerinin çokça tercih edilmelerinin en önemli nedeni ise oldukça dayanıklı olmalarıdır. Bu sacları en çok tercih eden sektörler arasında ise beyaz eşya ve otomotiv sektörleri yer almaktadır. Ancak bu sektörlerin yanında DKP ve HRP saclar inşaat ekipmanlarının yapımında da kullanılmaktadır.

Her geçen gün kendisini geliştiren ve sektöründe bilinen bir firma olarak müşterilerin beklentilerini karşılamak adına imalatını gerçekleştirdiğimiz bir diğer yassı metal ürünü ise, galvanize saclardır. Bu yassı meral ürünü, korozyona karşı oldukça dayanıklıdır. Bunun yanında alüminyum sac ve boyalı sac gibi ürünlerin imalatını da son teknoloji parkurlarımızda gerçekleştirip tam zamanında teslim etmekteyiz.

Yassı metal sektöründe kalite standartlarını yükselten firmamız; müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, tecrübesi; çapaksız üretim, sağlam çember, düzgün sarım ve güvenli sevkiyat gibi hususlara önem vermesi ile sektörde aranan bir firma olmayı başarmıştır. OMG Demir Çelik, profesyonel çalışanları ve modern makine parkuru ile hizmet sunmaya her daim hazırdır.